برنامه نویسی پایتون در اویتو

اویتو یک رابط برنامه نویسی (کد نویسی) که به شما اجازه میده که کارهای مربوط به تحلیل و ویژوآل کردن رو به صورت خودکار انجام بدین رو ایجاد کرده. این میتونه برای مثال وقتی که عدد بزرگی از فایل های ورودی نیاز به پردازش دسته ای دارن مفید باشه. رابط اسکریپت نویسی دسترسی برنامه ای رو به اکثر ویژگی های برنامه مثل دیتا فایل های ورودی و خروجی، اصلاح کننده ها، رندرگیری از تصاویر و فیلم ها رو فراهم کرده.

اسکریپت ها برای اویتو به زبان برنامه نویسی پایتون نوشته شدن. اگه شما با پایتون آشنا نیستید، شما می تونید چندین آموزش و کتاب آنلاین که این موضوع رو پوشش میده پیدا کنید. توجه کنید که اویتو بر پایه زبان استاندارد پایتون 3.x هست. رابط اسکریپت نویسی پایتون در یک کتابچه راهنما (منوآل) جداگانه هستش. شما می تونید مستقیما اونو از منوی help نرم افزار اویتو بهش دسترسی داشته باشید.

علاوه بر کارهای خودکار، رابط اسکریپت  نویسی به شما اجازه میده که بتونید اویتو رو توسعه بدین. برای مثال اصلاح کننده اسکریپت نویسی پایتون، مکانیزمی رو برای شما فراهم میکنه که تابع دستکاری شده داده خودتون رو بنویسین و اونو در سیستم ردیف اصلاح اویتو ادغام کنید. علاوه براین، Python script overlay این امکان رو به شما میده که تابع پایتون خودتون رو برای اضافه کردن گرافیک 2D دلخواه برای تصاویر و فیلم های رندرگیری شده بنویسین، برای مثال، برای غنی  تر و بهتر کردن ویژوآل با اطلاعات اضافی مثل نوار مقیاس (scale bar).

مطلب بعدی
(سیستم انیمیشن) Animation system

ثبت نام در سایت

ارسال جدیدترین مقالات به ایمیل شما

متشکریم از ثبت نام شما

متاسفانه ثبت نام انجام نشد

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

ثبت نام در سایت

ارسال جدیدترین مقالات به ایمیل شما

متشکریم از ثبت نام شما

متاسفانه ثبت نام انجام نشد